Dikili Belediyesi öz kaynakları ile yapımı tamamlanan Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi, 27 Eylül Çarşamba günü kapılarını açıyor.

Devamını oku: Dikili, 27 Eylül’de Kültür Merkezine Kavuşuyor

Çeşme Belediyesi, “Çeşme Eylül’de başka güzel” sloganıyla düzenlediği bir dizi etkinlikle yaz sezonunu uzatırken geçmiş yıllarda ses getiren Çeşme Festivali’ni de Eylül ayı etkinlikleri çerçevesinde dopdolu bir programla başlattı.

Devamını oku: Çeşme Festivali “Akdeniz” Temasıyla Büyük Bir Coşkuyla Başladı

Efes Selçuk Belediyesi 24 Eylül Pazar günü Gökçealan Mahallesi’nde düzenlenecek olan Osmancık Üzüm Şenliği’ni düzenliyor.

Devamını oku: Efes Selçuk Gökçealan’da Üzüm Şenliği Var

Ayvalık Belediyesi sık kullanılan güzergahta bulunan, Atatürk Bulvarı üzerinde Gümrük Binası’nın yanındaki Şehit Üst Teğmen Konuralp Özcan Parkı’nı baştan yarattı.

Devamını oku: Ayvalık'ın Yeni Parkları Göz Kamaştırıyor

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş'in "Tarihe saygı" projesinin  önemli duraklarından biri olan “İlkkurşun ve Milli Mücadele Anı Evi”, tarih dersleri için öğrenci ve öğretmenleri ağırlıyor.

Devamını oku: Öğrencilerden İlkkurşun ve Milli Mücadele Anı Evi'ne Büyük İlgi

Mudanya Belediyesi Cumhuriyetin 100. Yılına özel olarak düzenlediği “Sanatın Işığı” isimli çalıştayında 16 ressamı bir araya getirdi.

Devamını oku: “Sanatın Işığı Resim Sergisi” 23 Eylül’de Bademli ’de

12. KİTAP KAFE AÇILDI

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Kitap Kafelerin 12’ncisi hizmete açıldı.

Devamını oku: Marka Hizmet Kenti Donatıyor

Sandal: Bayraklı’yı marka kent yapacağız, İzmir’in kalbi Bayraklı’da atacak!

Devamını oku: Bayraklı Homeros Festivali'ne Hazır!