Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Zabıta Denetimlere Devam Ediyor

   Ayakta Yemek Yenen İşyerleri Denetlenmeye Devam Ediyor. Bir süre önce ayakta yemek yenen yerlerin denetimlerini yapan Keşan Belediye Zabıtası eksikleri olan iş yelerine eksiklerin tamamlanması için zaman tanımıştı.

Ekipler 12 Temmuz 2017 Çarşamba günü yaptıkları denetimlerde eksiklikleri tespit edilen işyerlerini denetleyerek eksiklerin tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol ettiler. Denetimler eksiklerini tamamlamayan işyerleri hakkında tutanak tanzim edilerek belediye emcümenine sevk edildi.

   Gıda Mühendisi Murat Yalçınkaya, Gıda Teknikeri, Özge Çakır,  Sağlık Memuru Mehmet Çevik ve Zabıta Memuru Aynur Dehmen’den oluşan ekip, ayakta yemek yenen işyerlerine denetimlerde bulunmuşlar ve firmaları satışlarını terazi kullanarak yağmaları konusunda uyarmışlardı.

Yetkililer, halkın sağlığını yakından ilgilendiren işyerleri ile ilgili denetimlerin devam edeceğini belirterek, işyerleri sahiplerini hijyen kurallarına uymaları konusunda uyardılar.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ