Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Vali ŞAKALAR’dan Başkan BELOVACIKLI’ya İade-i Ziyaret…

14 Mayıs 2018 tarihinde Bakanlar Kurulu Kararnamesiyle Sinop iline atanan Vali Köksal ŞAKALAR iade-i ziyaret kapsamında Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI’yı makamında ziyaret etti.

Bilindiği üzere 29 Mayıs 2018 tarihinde Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI Sinop Valisi Köksal ŞAKALAR’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunmuştu.Bu ziyarette ilçemiz hakkında bilgiler veren ve gerçekleştirilecek projeler hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız görüşmenin sonunda ilçemizi tanıtan Hacı Kadı Horozu heykeli ve birtakım hediyeler takdim etmişti.

  Kendisini ziyaret edenlere karşı iade-i ziyaret gerçekleştiren ŞAKALAR ilk olarak ilçemiz Kaymakamlığı’na gelerek Gerze Kaymakamı Murat GÜVEN ile görüştü.Burada ki görüşmenin ardından Belediye Başkanlığı Hizmet Binamıza gelerek bizleri onore eden ŞAKALAR’ı Başkan BELOVACIKLI personeliyle birlikte kapıda karşılayarak çiçek verdi.

Burada ki görüşmede ilçemizin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinden bahseden Başkan BELOVACIKLI, görüşmenin sonunda hatıra fotoğrafı çekinerek protokol üyeleriyle birlikte öğle yemeğine geçti.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ