Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin Yenilediği Sahil Taksi Durağının Açılışı Yapıldı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinin baştan aşağı yenileyerek hizmete soktuğu Sahil Taksi Durağı’nın açılışı gerçekleştirildi.

Süleymanpaşa Sahil Taksi Durağı, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından tamamen yenilenerek modern ve taksici esnafının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek duruma getirildi. Mutfağı, tuvaleti ve dinlenme alanı bulunan yeni taksi durağının açılışı törenle yapıldı.

Açılış törenine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe de katıldı.

EŞKİNAT: “MODERN BİR TAKSİ DURAĞI ÖRNEĞİ SUNMAK İSTEDİK”

Açılışta konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Taksici esnafımızın rahat bir iş ortamına sahip olması ve vatandaşlarımızın daha kaliteli hizmet almasını sağlamak amacıyla modern bir taksi durağı örneği sunmak istedik. Bu amaçla Sahil Taksi Durağı’nı yenileyerek esnafımızın ve halkımızın istifadesine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum,” diye konuştu.

TAKSİCİLER TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

Eşkinat’ın ardından söz alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da Süleymanpaşa Belediyesini verdiği hizmetten ötürü kutladı ve yeni taksi durağının hayırlı olmasını diledi.

Konuşmalar sonrası kurdele kesimi ile açılış gerçekleştirildi. Açılışta Sahil Taksi Durağı esnafları, Başkan Eşkinat, Başkan Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Gülferah Güral ve Mehmet Hilmi İşsever’e modern taksi durağının hizmete girmesinde katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ