Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Anneler Günü Kahvaltıları Hacıköy Mahallesi ile Sona Erdi…

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinin her yıl Anneler Günü’nü takip eden günlerde farklı mahallelerde gerçekleştirdiği Anneler Günü Kahvaltılarının bu yılki son durağı Hacıköy Mahallesi oldu.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın Marmara Belediyeler Birliği toplantısında olduğu için katılamadığı toplantıya Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Fethiye Filiz Çelik, Hacıköy Mahallesi Muhtarı Niyazi Kayhan ve mahalle sakini kadınlar katıldı.

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Dost Eli Aşevi ekibi tarafından hazırlanan ve hep birlikte neşe içinde edilen kahvaltının ardından Hacıköy Mahallesi anneleriyle bir arada oturup onlarla sohbet eden Başkan Yardımcısı Güral mahalle sakinlerinin Anneler Gününü kutlarken Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da mesajını mahalle sakinlerine iletti.

Anneler günü kahvaltısı kırmızı, pembe ve beyaz renkteki sardunya çiçeklerinin kahvaltıya katılan annelere hediye edilmesi sona erdi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ