Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Süleymanpaşa Belediyesi’nden Taekwondo Sporcularına Malzeme Desteği…

????????????????????????????????????

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Taekwondo branşında çalışmalarını sürdüren sporculara malzeme desteğinde bulundu.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, gençlerin ve çocukların sporla ilgilenmeleri için her türlü desteği yerine getirmeye devam ediyor.

KASKTAN TEKMELİĞE KADAR HER TÜRLÜ ANTRENMAN MALZEMESİ TEMİN EDİLDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (SBGSK) Taekwondo branşında faaliyet gösteren genç sporcuların malzeme ihtiyacının karşılanması için kask, tekmelik, kolluk, göğüs koruması ve antrenman materyalleri temin edilerek antrenörlere teslim edildi.

MALZEMELERİ BAŞKAN EŞKİNAT TESLİM ETTİ

Sporcuların müsabakalara hazırlanabilmeleri için gereken tüm malzemeleri Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat teslim etti. Antrenör ve sporculardan çalışmalarla ilgili bilgi alan Eşkinat, önümüzdeki dönemde katılacakları müsabaka ve turnuvalarda sporculara başarılar diledi. Süleymanpaşa Belediyesi 100. Yıl Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen malzeme teslimi sırasında Başkan Eşkinat’a Süleymanpaşa BGSK Başkanı Deniz Taner de eşlik etti.

EŞKİNAT: “SPORCULARIMIZA TÜM OLANAKLARI SUNMAKLA YÜKÜMLÜYÜZ”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Eşkinat, “Çocuklarımızın sporla iç içe olmaları, zararlı çevrelerden ve alışkanlıklardan uzak durmaları açısından çok önemsediğimiz bir konu. Belediye olarak onlara iyi şartlarda spor yapabilmeleri için tüm olanakları sunmakla yükümlüyüz. Şartlarımız elverdiği ölçüde desteğimizi sürdüreceğiz. Çocuklarımızın bir savunma sporu ile ilgilenmeleri ve bu işe dört elle sarıldıklarını görmek beni son derece mutlu ediyor. Hepsine başarılar diliyorum,” diye konuştu.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ