Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Süleymanpaşa Belediyesi’nden Çocuk Kulübü

Çocuklarınıza unutulmaz bir gün yaşatmaya ne dersiniz?

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin ilçedeki çocuklar için yarattığı Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, binlerce üyesi ile her geçen gün çocuklar için etkinliklerini arttırarak hizmet vermeye devam ediyor.

HEM EĞLENDİRİYOR HEM DE ZEKA GELİŞTİRİYOR

Hürriyet Mahallesi’ndeki yeni yerine taşınarak tamamen çocuklar için özel eğlence alanı yaratan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, bünyesine kattığı Akıl Zeka Oyunları ile çocuklara hem eğlenceli anlar yaşatırken hem de zeka gelişimlerine katkı sağlıyor.

İLK MİSAFİRLER FERHADANLI İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ OLDU

Hafta sonu bireysel katılımlarla etkinlikler gerçekleştiren Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, hafta içi de sınıfların katılımıyla öğrencilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Akıl Zeka Oyunları kapsamında ilk olarak Ferhadanlı İlkokulu öğrencilerini misafir eden Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, ana sınıfı, 1 ve 2. sınıf öğrencilerinin ardından 3 ve 4. sınıf öğrencilerini de akıl ve zeka oyunları ile tanıştırdı.

Hızlı Bardaklar oyunu ile eğlenceli anlar yaşayan Ferhadanlı İlkokulu öğrencilerinin coşkusu Tik Tak Boom ile zirveye çıkarken oyun parkında yaşanan keyifli anlarla unutulmaz bir güne döndü.

MUTLUGİLLER YAPBOZU VE MUTLUGİLLER’İN SON SAYISI HEDİYE EDİLDİ

Yaklaşık 3 saat boyunca Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nde vakit geçiren öğrenciler ziyaretten dolayı büyük mutluluk yaşadılar. Ziyaret sonunda Süleymanpaşa Çocuk Kulübü tarafından öğrencilere Mutlugiller yapbozu ve Mutlugiller’in son sayısının hediye edilmesi çocukların yüzlerini ayrıca güldürdü.

SINIF OLARAK ETKİNLİKLERE KATILMAK İÇİN ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLARINIZ BEKLİYOR

Öte yandan 37 Akıl ve Zeka oyunu ile bölgedeki en geniş seçeneği ücretsiz olarak çocuklara sunan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü tarafından gerçekleştirilen etkinliklere sınıf olarak katılmak için kulübe üye olunup 0850 450 59 59 numaralı Süleymanpaşa Çağrı Merkezi’nden randevu alarak katılabilineceği belirtildi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ