Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Süleymanpaşa Belediyesi Ücretsiz Yaz Kursları İçin Kayıtlar Başladı…

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her yaz 7-18 yaş arası çocuklar ve gençler için organize edilen yaz kursları için kayıtlar başladı. Geçtiğimiz yıl spor, bilişim, görsel sanatlar ve işitsel sanatlar alanlarında 20 farklı dalda düzenlenen ve 1700 öğrencinin yararlandığı Süleymanpaşa Belediyesi yaz okullarına 2018 yaz dönemi için de yine yoğun bir talep olması bekleniyor.

20 FARKLI BRANŞ İLE YAZ OKULU GENİŞ KİTLELERE ULAŞACAK

Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek yüzme, futbol, basketbol, voleybol, tenis, okçuluk, satranç, mental aritmetik, resim, el sanatları, drama-tiyatro, halk oyunları, keman, piyano, bale, flüt ve gitar kursların yanı sıra bu yıl talep doğrultusunda İngilizce, Kod Atölyesi ve geleneksel sokak oyunları kursları da açılarak Süleymanpaşa Belediyesi yaz okulu kurslarının 20 branş ile daha geniş kitlelere ulaşması sağlanacak.

BAŞVURULAR 100. YIL GENÇLİK MERKEZİ’NE ŞAHSEN YAPILACAK

15 Mayıs itibari ile başlayan ve 8 Haziran tarihine kadar sürecek olan kayıtlarda tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilecek kurslar için müracaatların şahsen yapılması, nüfus cüzdan fotokopisi ve spor dalları için sağlık raporu dışında hiçbir zorunluluk bulunmuyor.

Kayıtların tamamlanmasının ardından 18 Haziran tarihinde başlayacak 8 haftalık yaz kursları, 10 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ