Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Selçuk Belediyesi Yazlık Düğün Salonu Faaliyete Geçti…

Selçuk Belediyesi Yazlık Düğün Salonu faaliyete geçti. Selçuk halkının uzun zamandır beklediği Yazlık Düğün Salonu, düğün ve benzeri organizasyonlara ev sahipliği yaparak; Selçuk’un önemli bir ihtiyacına cevap verecek.

Selçuklu vatandaşların talepleri, Selçuk Kent Konseyi ve Selçuk Belediye Meclisi’nin desteğiyle hayata geçen Selçuk Belediyesi Yazlık Düğün Salonu’nda gerçekleşen ilk etkinlik bir kına gecesi oldu. Bu önemli günde vatandaşları yalnız bırakmayan Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı İzmir- Aydın Karayolu üzerinde faaliyete geçen ve 1000 kişilik bir kapasiteye sahip olan Yazlık Düğün Salonu’nun Selçuk’a hayırlı olmasını diledi. Başkan Bakıcı; “Selçuk, yazlık düğün salonuna kavuştu. Halkımız da, biz de çok mutluyuz. Burada bu akşam ilk olarak bir personelimizin kızının kına gecesi yapılıyor. Selçuk’a yakışan bir yazlık düğün salonumuz var artık. Özellikle alt gelir gruplarının bu yöndeki talebine cevap verecek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yazlık Düğün Salonu Selçuk’a hayırlı olsun” dedi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ