Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Öğrencilerden Başkan Özcan’a 23 Nisan Ziyareti

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencilerinden Başkan Özcan’a 23 Nisan ziyareti…

Fatih Sultan Mehmet İlkokulu öğrencileri, müdürü ve öğretmenleri 21 Nisan 2017 Cuma günü, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Keşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker önderliğinde Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

                Keşan Belediyesi’ne saat 11.00 sıralarında gelen Keşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Harun Büker, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu Okul Müdürü Murat Aras, Sınıf Öğretmeni Ayşe Ünsal, 2. Sınıf öğrencileri; Nehir Özder, Sezi Kaya ve Yiğit Saçar, Başkan Özcan tarafından makam odasında ağırlandı.

                Başkan Özcan, öğrencilere Başkanlık Makamı’ndan Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi içinde yer alan yapı ve yapılan etkinliklerle ilgili bilgi verdi.

                Gelecek nesiller için örnek bir yapı oluşturduklarını ifade eden Özcan, Meclis Toplantı Salonu’nu gezdikleri sırada da öğrencilere belediye seçimleri ve  başkanın görevleri konusunda bilgiler verdi.

                Öğrenciler, Başkan Özcan’a, çocuklarla ilgili yapmayı planladıkları etkinlikler, neden başkan olmak istediği, zor bir iş olup-olmadığı konusunda sorular yöneltti.

Başkan Özcan da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında planlanan etkinlikler hakkında bilgi verdi ve başkanlık görevini Keşan’a ve Keşanlılar’a hizmet etmek istediği için istediğini bildirdi. Mehmet Özcan, her iş gibi başkanlık görevinin de zor bir iş olduğunu ancak severek yapılan her işin başarıya ulaşacağını söyledi.

Öğrenciler okullarının peyzaj düzenlemesi hakkında da Başkan Özcan’dan destek istedi. Özcan da Keşan Belediyesi’nin okullardan gelen talepler doğrultusunda imkanlar dahilinde okulların her istediğini yerine getirdiğini bildirdi.

Soru cevap kısmından sonra Başkan Özcan, kendisini ziyaret eden öğrencilere tablet bilgisayar hediye etti.

Başkan Özcan, görüşmede öğrencileri sırayla makam koltuğuna oturtarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ