Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Muratpaşa’nın şampiyon cimnastikçileri

Muratpaşa Belediyespor’un şampiyon cimnastikçileri, Edirne’de takım halinde kazandıkları birincilik kupası ve madalyalarıyla Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Başkan Uysal, sporcuları elde ettikleri başarı dolayısıyla kutladı.

Başkan Uysal’ın “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerinde bu hafta da komşularıyla biraraya geldi.

Güne saatler 08.15’i gösterdiğinde Turunç Masa’da başlayan Başkan Uysal’ın bu hafta konukları arasında Muratpaşa Belediyespor’un başarılı cimnastikçileri de vardı.

Takım halinde Edirne’de düzenlenen Türkiye Ritmik Cimnastik Kulüpler Arası Yıldızlar ve Gençler Bireysel-Grup Yarışması’nda şampiyon olan sporcular birincilik kupasını Başkan Uysal’a takdim etti.

Muratpaşa Belediyespor Başkan Yardımcısı Canip Can ve Yönetim Kurulu Üyesi Yener Altıntaş’la birlikte sporcuların ailelerinin de yer aldığı ziyarette Başkan Uysal, 25 kulüpten 73 sporcu mücadele ettiği yarışmada elde ettikleri başarı dolayısıyla sporcuları kutladı. Başkan Uysal, “Bu başarıda pay sahibi olan sporcularımızın ailelerini ve onlara her koşulda destekleyen Muratpaşa Belediyespor yöneticilerini de ayrıca kutluyorum” dedi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ