Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Menteşe Belediyesi Kötekli Gençlik Festivali Başladı…

Menteşe Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Kötekli Gençlik Festivali başladı. Kötekli Mahallesi yoğurtçu parkında düzenlenen etkinliklerde, binlerce öğrenci DJ Cees, The Oz Band ve Yüksek Sadakat konserleriyle doyasıya eğlendi.

Menteşe Belediyesi Başkanvekili Leyla Ersöz konserde öğrencilere seslenerek, “Menteşe Belediyesi olarak bugün burada sizlerle olmaktan çok mutluyuz. Sizler bizim geleceğimizsiniz.  Sizlerin bu festivalle sınav stresinden birazda olsa uzaklaşıp, eğlenmenizi, sosyalleşmenizi istedik. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum. İl dışında olması sebebiyle şuan aramızda olamayan Menteşe Belediye Başkanımız Sayın Bahattin Gümüş’ün de selamlarını iletiyorum.” dedi.

Öğlen saatlerinde DJ Cees’in performansıyla başlayan festival, akşam The Oz Band konseriyle devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise binlerce öğrenci, sahne alan Yüksek Sadakat’in performansıyla dans ederek eğlendi.

Kötekli Gençlik Festivali, bugün saat:14.00’te su savaşları, DJ Grothers performansı, akşam ise Ehl-ı  Keyf ve Pusula konseriyle devam edecek.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ