Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Menderes’te Muhtarlar Masası Kuruldu…

Menderes Belediyesi tarafından mahallelere daha etkin hizmet vermek adına muhtarlar masası kuruldu.

Yerel yönetim zincirinin en önemli ayaklarından olan muhtarlarla iletişimi artırarak mahallere daha etkin hizmet vermek ve vatandaşlardan gelen istek talep ve önerilerin daha hızlı şekilde çözülmesi amacıyla Menderes Belediyesi tarafından muhtarlar masası kuruldu. Birimin açılışını Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, muhtarlarla birlikte gerçekleştirdi.

Çözüm odaklı çalışma…

İlçede bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Verdiğimiz bir sözü daha yerine getiriyoruz. 44 mahallemize daha etkin hizmet vermek adına muhtarlar masamızı belediyemiz içerisinde hayata geçirdik. Muhtarlarımız tarafından, kurduğumuz birime iletilecek sorun, talep ve önerilerin hızlı ve etkin şekilde çözümünü sağlayacağız. Başta belediyemiz olmak üzere İzmir Büyükşehir Belediyemiz ve diğer kurumlarla ilgili koordinasyonu da sağlayarak muhtarlarımıza destek olacağız. Meclis üyelerimizden Alper Sürücü ve Cumali Önder muhtarlar masamızdan sorumlu olacaklar. Kendilerine başarılar diliyorum. Çözüm odaklı çalışmalarımıza devam edecek, Menderes’imize değer katmayı sürdüreceğiz. Muhtarlar masamız ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ