Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Kıyı Ege Belediyeler Birliği Çalışmalara Muğla’da Start Verdi

Kıyı Ege Belediyeler Birliği  Başkanı Abdul BATUR ve Yönetim Kurulunun 2017 hizmet programında yer alan üye belediyelerimize ziyaretleri başlamıştır. Sayın Birlik Sekreterimiz Hurşit AKDEMİR ve ekibi üye belediyelerimiz başkanlarını makamlarında ziyaret ederek hizmet içi eğitim konuları ve belediyelerin mevcut sorunlarına çözümler üretmeye Muğla’da başlamıştır.

Başkan Gümüş: “Kıyı Ege Belediyeler Birliği ile Uyum İçerisinde Çalışıyoruz”

Kıyı Ege Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hurşit Akdemir Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ü makamında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Gümüş, “Menteşe Belediyesi olarak birliğe üye bir belediyeyiz. Yeni bir belediye olmamıza rağmen Kıyı Ege Belediyeler Birliği’nin çalışmalarına katılıyor, uyum içerisinde çalışıyoruz. Kıyı Ege Belediyeler Birliği gerek verdiği seminerler, gerekse düzenlediği paneller ile de belediyelerin gelişimine çok önemli katkılar sağlıyor. Bu anlamda Genel Sekreterimiz Hurşit Akdemir’i hem ziyaretleri, hem de çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarette sıcak karşılamadan dolayı Başkan Gümüş’e teşekkür eden Genel Sekreter Hurşit Akdemir, “Kıyı Ege Belediyeler Birliği olarak, düzenlediğimiz paneller, seminerler ve çeşitli çalışmalar ile belediyelere destek olmaya çalıştık. Menteşe Muğla’nın parlayan bir yıldızı. Menteşe Belediyesinin birliğimizin üyesi olmasından ve çalışmalarımıza katılım göstermesinden mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Başkan Gümüş ziyaret sonrası Genel Sekter Hurşit Akdemir’e Menteşe’yi tanıtıcı kitapçık, bülten, dergi ve turizm rehberi gibi materyallerin bulunduğu çantadan hediye etti.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ