Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’dan Kardeş Belediye Ziyareti…

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Haziran ayı meclisinde kardeş şehir olması kararı alınan Isparta Uluborlu Belediyesi’ni ve Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’yı ziyaret etti.

 

Kentlerde yürütülen çalışmalar ve belediye hizmetleri hakkında fikir alışverişinin yapıldığı görüşme sonrası iki başkan, S.S.Uluborlu Kiraz Çiçekleri Kadın Girişim ve Üretim Kooperatifini ziyaret ederek kooperatifin yaptığı çalışmalar hakkında çalışanlardan bilgi aldı.

TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ

Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı da eşlik etti. Ziyaret sonrası belediye hizmet binasına geri dönen Başkan Cemil Tugay, Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’ya Karşıyaka’yı temsil eden plaket ve anı tabağı takdim etti. Misafirperverlikleri için Tuna’ya teşekkür eden Tugay, “242 İstiklal Madalyası ile Türkiye’de en çok İstiklal Madalyası’na sahip ilçesi olan Isparta, Uluborlu’da olmak bizi çok mutlu etti. Ziyaretimiz esnasında bize eşlik eden CHP Isparta İl Başkanı’mız Yalım Halıcı’ya ve Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’ya misafirperverlikleri için teşekkür ederim” dedi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ