Kıyı Ege Belediyeler Birliği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Heyetini Birliğimizde ağırladık…

     

      İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent AKKÖSE , Mahalli İdareler  Koordinatör Yardımcısı İsmail KARABULUT ve  Mahalli İdareler Koordinatör Yardımcısı Osman CAYAK tarafından Birlik Başkanımız ve Konak Belediye Başkanı Abdül BATUR makamında ziyaret edildi.

    Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent AKKÖSE ziyaretinde koordinatörlüğün görev ve sorumlulukları ve yerel belediyeler ile ilgili olarak yapılan proje ortaklıklarının yanında verilen yardımlar hakkında bilgilendirme yaparak olası iş birliği yapılabilecek  her konuda Birliğimiz ile ortak hareket etmeye hazır olduklarını bildirdi. Birlik Başkanımız Batur’un  makamında ziyaretinin tamamlanmasının ardından heyet ,Birlik merkezimizde Genel Sekreter Hurşit AKDEMİR’i ziyaret ederek iş birliği için gerekli bilgilendirmeleri yaptı.Ortak hareket edilebilecek konular görüşülerek mahalli idarelerin güçlendirilmesi adına gerekli çalışmaların yapılması kararlaştırıldı.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ