Kıyı Ege Belediyeler Birliği

İkram Çeşmeleri, Tekirdağlıları Kışın Isıtmaya, Yazın Serinletmeye Devam Ediyor…

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda hizmete sunulan ve kış aylarında sıcak çorba, yaz aylarında ise soğuk su servisi yapılan İkram Çeşmeleri, Tekirdağlıları kışın ısıtmaya, yazın serinletmeye devam ediyor.

İkram Çeşmeleri ile kış ayları boyunca her gün gerçekleşen çorba ikramının ardından yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte vatandaşlara soğuk su ikramı yapılmaya başlandı.

Yaz aylarındaki aşırı sıcakların vatandaşlarda oluşturduğu su kaybını önlemek üzere harekete geçen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, 1 Haziran Cuma günü itibari ile ikram çeşmelerinden soğuk içme suyu hizmeti vermeye başladı.

Vatandaşlar, Otogar karşısı, Cengiz Topel Meydanı ve Köprübaşı mevkisinde bulunan İkram Çeşmeleri’nden ücretsiz olarak istedikleri kadar soğuk içme suyundan faydalanabilirken eylül ayı itibari ile İkram Çeşmeleri’nden tekrar sıcak çorba akmaya devam edecek.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ