Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Haydi, Çocuklar Satranç Turnuvasına…

Gaziemir Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), İzmir İl Temsilciliği birlikteliğinde çevrim içi satranç turnuvası düzenleyecek. 22 Kasım Pazar günü saat 19.00’da başlayacak online turnuva chess.com platformu üzerinden gerçekleştirilecek. Turnuva 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı, açık kategori olmak üzere üç grupta düzenlenecek. Türkiye’nin her yerinden sporcuların katılabileceği turnuvaya sadece TSF lisansına sahip, 2020-2021 vizesini yaptırmış sporcular kabul edilecek.
Turnuvaya katılmak isteyenlerin chess.com internet sitesinden ücretsiz olarak kullanıcı adı alması ve izmir.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırılmaları gerekiyor. Online kayıt yaptıran katılımcılar daha sonra chess.com platformu üzerinden yarışacağı kategoriye üye olacak. Turnuvaya kayıt olan sporcular ad, soyad, telefon numarası ve ev adreslerini gaziemirbelediyesisatranc@gmail.com elektronik posta adresine gönderdikten sonra kayıt işlemleri son bulacak.
Katımcılar 22 Kasım 2020 Pazar günü 18.00 – 18.59 saatleri arasında chess.com sitesinden KATIL butonuna tıklayarak turnuva kayıt kontrol işlemini tamamladıktan sonra müsabakalara başlayabilecek.
Yarıştığı kategoride dereceye giren sporculara kupa, madalya verilecek; satranç takımı, satranç saati ve kitap armağan edilecek.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ