Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Guangzhou Ödülleri

Şehirlerde ve bölgelerde sosyo-ekonomik çevreleri geliştirmek için yapılan yenilikleri tartışmayı, sürdürülebilirliği teşvik etmeyi ve bu sayede vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan Guangzhou Uluslararası Kentsel İnovasyon Ödülü, 5-8 Aralık 2016 tarihlerinde sahiplerini bulacaktır. Guangzhou Uluslararası Kentsel Yenilik Konferansı ve Guangzhou Uluslararası İnovasyon Festivali’ne Guangzhou Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte 5 kent ödül almaya hak kazanacaktır.

31 Ağustos 2016 son başvuru tarihi olan Guangzhou Ödülleri’ne Lüleburgaz Belediyesi Cinsiyet, Eşitlikçi Yaklaşım ve Yönetici Kadınlar projesi ile başvuru yapmış ve ilk 15 proje arasında girmeye hak kazanmıştır.

 

Guangzhou Ödülleri yarışmacı listesinde yer alan 15 kentten ödül alacak 5 kentin belirlenmesi için komite tarafından bir oylama başlatılmıştır. Lüleburgaz Belediyesi’nin ilk 5’e girebilmesi için sizler de oy kullanabilir ve Lüleburgaz Belediyesi’ne destek olabilirsiniz.

 

Aşağıda yer alan uzantıdan Lüleburgaz Belediyesi için oyunuzu kullanabilirsiniz.

 

http://pub1.chinadaily.com.cn/survey/20161020/indexen.php

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ