Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Birlik Başkanımız Felaket Bölgelerinde Temaslarda Bulundu…

Kıyı Ege Belediyeler Birliği olarak birlik yönetim kurulu  üyemiz Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ile Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyaretimiz sırasında  yangın bölgelerine verdiğimiz  desteğimiz süreceği  ve özellikle köylülerimizin ihtiyaçları en kısa zamanda giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılması konusunda kararlar alındı.

Bölgede Küçükkuyu Belediye Başkanımız Cengiz Balkan ve Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’la birlikte orman yangınlarının söndürülmesi için bölgede bulunan ve 11 gündür canla başla çalışan Konak Belediye personelimizi ziyaret ederek, teşekkür ettik.

Milas-Bodrum arasındaki 11 köyümüzün etkilendiği 50 km’lik alanda, Kıyı Ege Belediyeler Birliği yönetim kurulu üyemiz Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile birlikte bölge sakinlerine geçmiş olsun dileklerinde bulunduk.

Yardım konularında işbirliği yaptığımız İyilik Takipçileri Derneği üyeleriyle Mumcular Köyü’nde bir araya geldik. 11 gündür bölgedeki yangınlarda çalışan dernek üyelerine tekrar teşekkür ediyorum, desteklerinden dolayı hepsini gönülden kutluyorum.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ