Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Bilgilendirme …

 

Birlik Genel Sekreterimiz Sayın Hurşit AKDEMİR, 20 Temmuz 2018  Cuma günü akşamı geçirdiği beyin kanaması sonrası hastaneye kaldırılmış ve gerekli müdahaleler yapılmıştır. Şu an durumu iyi ve doktor kontrolü altındadır. Doktorlarının 20 gün zorunlu istirahat etmesi yönündeki talebinden dolayı bir süredir sizlerle iletişime geçememiştir.

Kıyı Ege Belediyeler Birliği bünyesinde Genel Sekreterimiz Hurşit AKDEMİR’in hazırladığı belediye personellerimize yönelik eğitim çalışmaları programlandığı gibi devam edecek, Kurban Bayramından sonra tüm üye Belediyelerimizin eğitim çalışmaları ile ilgili plan ve programlarımız daha önce olduğu gibi sürecektir.

Değerli Genel Sekreterimiz Sayın Hurşit Bey’e geçirmiş olduğu ciddi rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun ve acil şifa dileklerimi iletirken, bir an önce yeniden aramızda görmeyi diliyor, saygılarımı sunuyorum.

 

Mimar Abdül BATUR
                                                Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı
Narlıdere Belediye Başkanı

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ