Kıyı Ege Belediyeler Birliği

BELEDİYE ÇALIŞIYOR ULUCAK KAZANIYOR

????????????????????????????????????

Kemalpaşa Belediyesi tarafından eski belde olan yeni mahallelere yapılan hizmetlere bir yenisi daha eklendi.

Kemalpaşa Belediyesi tarafından Ulucak Mahallesine yapılan hizmetlere bir yenisi daha ekledi. İlçeye bağlı eski beldelerden biri olan Ulucak Mahallesi’ne yapılan 2 kır düğün salonu tamamlanırken, Belediye Başkanı Arif Uğurlu, hizmetlerin devam edeceğini vurguladı. Uğurlu, Ulucak’ta meydan düzenlemesi, yol yapım çalışmaları, yüzme havuzu bakımları, park ve bahçe düzenleme işlerinin yanı sıra 2 adet kır düğün salonunu da mahalleye kazandırdıklarını kaydetti.

Uğurlu yapılan hizmetlerle ilgili olarak şunları söyledi:

“Kemalpaşa Belediyesi olarak sorumluluğumuz ve hizmet alanımız çok geniş. Bizde bu sorumluluğun altında kalmamak için planlı bir şekilde çalışma yapıyoruz. Hizmetleri sorumluluk alanımızın ihtiyaçlarına göre kararlaştırıp yapmaya çalışıyoruz. bu kapsamda ilçemize bağlı eski beldelerimizden olan yeni mahallemiz Ulucak’a yaptığımız bazı hizmetlerin ardından 2 adet kır düğün salonu kazandırdık. Biz halkımızın taleplerini hiçbir zaman kulak arkası etmedik. Ama çalışma yaparken de ihtiyaç tespiti, sıralaması ve hizmet önceliği gibi planlamalar yaparak bu talepleri karşılamaya çalışıyoruz. Diğer mahallelerimize olduğu gibi Ulucak mahallemize de yaptığımız hizmetler bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.”

????????????????????????????????????

Uğurlu, belediye olarak Kemalpaşalıları iyi ve kötü günlerinde yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın hem iyi hem kötü günlerinde yanlarında olan bir belediye olarak bu tür hizmetleri eksiksiz olarak yapıp hizmetlerine sunacağız inşallah” diye konuştu.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ