Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Başkan Saka Vatandaşın Ayağına Gidiyor!

    Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, önceki gün mesaiye Kızılkeçili Mahallesi’ni ziyaret ederek başladı. Çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşları dinledi.

    Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, belediyede ki makamına geçmeden önce yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek mesaiye başlıyor. Sık sık sahaya çıkarak ekiplerin çalışmasını denetleyen Başkan Kamil Saka, kırsal mahalleleri de ziyaret ederek vatandaşları dinliyor. Önceki gün mesaiye Kızılkeçili Mahallesi’nde başlayan Başkan Saka, Muhtar Ali Deveci’yi ziyaret edip mahallede kurulan pazarı dolaştı. Daha sonra köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen Saka, sohbet edip görüş ve önerilerini dinledi.  Fırsat buldukça kırsal mahalleri ziyaret etmeye çalıştığını kaydederek  “Ekiplerimizin yürüttüğü çalışmaları, planladığımız projeler için belirlediğimiz alanları yerinde görmeye gayret ediyorum. Kırsal, merkez ayrımı yapmadan ilçemizin her noktasına hizmeti eşit bir şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızla sohbet edip bizim gözümüzden kaçabilecek sorunları, istek ve şikâyetleri birinci ağızdan ve yerinde öğrenip hemen çözüm yollarını arıyoruz” dedi.  Kızılkeçili Mahallesi Muhtarı Ali Deveci’de ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ