Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Başkan Fatih GÜRBÜZ, ‘‘RASTGELE!’’ Dedi…

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, su ürünleri av sezonunun 1 Eylül’de başlaması dolayısıyla Foça Balıkçı Barınağını ziyaret etti.

Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Foça Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ceyhan Çetin’in de eşlik ettiği ziyaretinde; balıkçılarla sohbet edip, hayırlı ve güzel bir sezon geçmesi dileklerini iletti.

Denizciler yurdu Foça’nın su ürünleri yönünden de oldukça şanslı bir konumda bulunduğunu ifade eden Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘Foça’mız için balıkçılık, çok önemli bir ekonomik kaynak olarak değer kazanıyor. Birçok ailemiz geçimini bu kaynaktan sağlıyor. Tüm balıkçılarımıza ve su ürünleri sektörü temsilcilerine, kazadan uzak ve bereketli bir sezon diliyorum. Su ürünlerinin denizlerimizde her zaman bol ve çeşitli olmasını ve halkımızın bu güzel nimetlerden yeterince faydalanmasını diliyorum’’dedi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ