Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Antalya Cıty Expo 23-26 Mart 2017’de TBB Desteği İle Antalya’da Organize Edilecek

Tüm yeni teknolojilerin sergileneceği Antalya City Expo – Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, 23 – 26 Mart 2017 tarihlerinde 7. Yılında Türkiye Belediyeler Birliği’nin çatısı altında ve Akdeniz Belediyeler Birliği koordinatörlüğünde Antalya Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerine kapılarını tekrar açıyor.

Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park-bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı, su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak.  Aynı zamanda fuar boyunca Türkiye’nin her yerinden belediyeler yeni şehircilik projelerini sunacak. Yurtdışından kardeş belediyeler ve tüm büyükşehir belediye başkanları davet edilecek. Özellikle Körfez ülkeleri ve Kuzey Afrika’dan belediye başkanları ve yöneticiler heyetler halinde ağırlanarak Türkiye’deki belediyelerle delegeler arasında görüşmeler sağlanacak.

Fuar Hakkında Detaylı Bilgi İçin;

www.antalyacityexpo.com

Marketing Departmanı:

Duygu Coşkun

Telefon: +90 216 575 28 28 /236

Email: duygu.coskun@pyramidsfair.com

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ