Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Akdeniz Belediyeler Birliği’nden Teşekkür Plaketi

Birlik Başkanımız Abdül BATUR’a gerçekleşen  ziyarette  Akdeniz Belediyeler Birliği’nden Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan  Vekili Bahattin Bayraktar, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Süreyya İşeri, Kepez Belediyesi Ve AKKBB Meclis Üyesi Adem Çelik, Döşemealtı Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürü Cevat Yanar, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Elif Derya Canbulut geldiler. Tüm yeni teknolojilerin sergileneceği Antalya City Expo – Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’na sağladığımız destekten dolayı, teşekkür plaketlerini sundular.

    Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. 23 – 26 Mart 2017 tarihlerinde 7. yılında Türkiye Belediyeler Birliği’nin çatısı altında ve Akdeniz Belediyeler Birliği koordinatörlüğünde Antalya Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerine kapılarını açacak olan fuarın başarılı olmasını diliyorum.

 

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ