Kıyı Ege Belediyeler Birliği

5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı,  T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı himayelerinde düzenlenecek olan “5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı”19- 20-21 Nisan 2017 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Yurtiçi ve yurtdışından geniş kapsamlı katılımın sağlanması hedeflenen fuarda yaklaşık 50 ülkeden gelecek olan uluslararası heyetler ve sektör temsilcileri 3 gün boyunca kongre ve fuar katılımcıları ile buluşacaktır. Enerji ve çevre sektöründeki yeni gelişmelerin değerlendirilmesi açısından sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirecek olan etkinliğin ikinci gününde Kongre programı kapsamında “Uluslararası Belediyeler Oturumu “ düzenlenecektir. Yurtiçi ve yurtdışından belediyelerin katılımıyla gerçekleşecek oturumda akıllı şehirlerin dünyadaki örneklerinden ve uygulamalarından bahsedilecek olup, mevcut uygulamaların kentlerdeki sistemlerin ve kaynakların daha verimli ve temiz çevre bilinci ile kullanılmasının önemi gibi konular tartışılacaktır.

Download (PDF, 2.13MB)

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ