Kıyı Ege Belediyeler Birliği

SİVASLI İŞADAMLARI HAYAT AĞACI DERNEĞİ’NE BAĞIŞ YAPTI

İstanbul’da yaşayan Sivaslı işadamları Hayat Ağacı Derneği’ne bay-bayan-çocuk çamaşırı, termal tayt ve pijama takımları bağışladı. Geçtiğimiz günlerde Hafik Dernekler Federasyonu’ndan bir heyet, Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret etmiş ve destek sözü vermişti. Ziyaretten kısa süre sonra Hafik Günyamaç Köyü Derneği Başkanı Yusuf Keskin, başkan yardımcısı Eyüp Işıldak ile birlikte Hayat Ağacı Derneği’ne, bay-bayan-çocuk çamaşırı, termal tayt ve pijama takımından oluşan toplam 500 adet tekstil ürünü bağışladı.

İstanbul’da otomotiv sektörü üzerine faaliyet gösteren, Hafik Günyamaç Köyü Dernek Başkanı Yusuf Keskin, başkan yardımcısı Eyüp Işıldak ile birlikte yardımları teslim etmek üzere Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın misafirlere eşlik ederek, Hayat Ağacı Derneği’nin çalışma yapısı hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Gıda Bankası’nın veren el ile alan eli buluşturduğunu belirterek, bu sisteme bağışları ile katkı sağlayan Hafik Günyamaç Köyü Derneği Başkanı Yusuf Keskin ve ekine teşekkür etti. Ramazan ayında yardımların devam edeceğini belirten Özaydın, Sivaslı işadamı Yusuf Keskin’den, İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizin Gıda Bankası’nı yerinde görmelerini sağlaması amacıyla desteğini beklediğini ifade etti.

Hafik Günyamaç Köyü Derneği Başkanı Yusuf Keskin, Günyamaçlı işadamları Hamit Derdiyok, Necati Şahin, Keramettin Koca ve Osman Örnek’in katkıları ile Hayat Ağacı Derneği’ne bağışta bulunduklarını belirterek, İstanbul’daki bütün faaliyetlerde bu yardım sistemini gurbetçi Sivaslılara anlatacağını ifade etti.