Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Narlıdere’de Virüs Mesaisi!

Ülkemizi de saran Koronavirüs’ün yayılmasını önlemek amacıyla ilçe
genelinde tedbirler alan Narlıdere Belediyesi, denetimleri de sıklaştırdı. Belediye Başkanı Ali Engin, esnafı ziyaret etti, hem çalışmaları hem alınan önlemleri yerinde denetledi.

BAŞKAN ENGİN DENETİMDE
Narlıdere’nin her köyesinde dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarını
sürdüren Narlıdere Belediyesi, esnafa yönelik denetimlerini de artırdı.
Belediye Başkanı Ali Engin, sosyal mesafeyi korumak adına alınan önlemleri, tezgahta satış koşullarını bizzat denetledi. Esnafı tek tek dolaşan Başkan Engin, bu zorlu süreci, alınan tedbirler ile birlikte, en az zararla atlatmak istediklerini söyledi.

“ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin” Tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkili olan koronavirüs salgınıyla belediye olarak da savaşıyoruz. Tabi ki vatandaşlarımızın tedbirli olup evde kalmaları gerekiyor ama bizler de ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Olası tüm risklerin önüne bilinçli çalışmalarımızla geçmeye çalışıyoruz. Herkesten aynı özveriyi bekliyoruz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek”
dedi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ