Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Kıyı Ege Ortaokulu

Vizyon: Değişimlere ve gelişmelere açık, kendine güvenen , çevresine saygılı , fikirler üreten , sorumluluk sahibi öğrenciler yetiştirmek,Öğrencilerin sahip olduğu yetenekleri fark etmek ve bu yeteneklerinİ geliştirmelerine yardımcı olmak…

Misyon: Eğitimin ve öğretimin öğrencilerimizi bilgili , kendine güvenen , nerede nasıl davranacağını bilen , vatanını , milletini ve bayrağını seven , dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmelerin üzerine çıkmayı ilke sayan bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

Başarılar: Yeni açılan kurum olarak başarılarda da ilkleri yaşamayı hedefliyoruz.

Saatler: 08:30 14:40
Isınma: KALORİFER
Bağlantı: Yok
Yabancı Dil: İngilizce
Sportif Etkinlikler: Beden Eğitimi Dersi kapsamında futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi ve satranç turnuvaları gibi hem beden hem zihin sporları aktif olarak düzenlenmektedir.
Bilimsel Etkinlikler: Tübitak 4006 Bilim Fuarı
Proje Çalışmaları:
Yurtdışı Proje Faaliyetleri: Okulumuz, Erasmus+ KA1 projeleri kapsamında, Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Erken Okul Terki’ adlı projesine ortak olup, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında belli branşlardaki öğretmenlerini İspanya ve İtalya’ya erken okul terkini tespit etme ve oluşumunu engelleme, ayrıca öğrenci merkezli öğretim yöntemleri odaklı eğitim çalışmalarına göndermiştir.

 Telefon – 0544 639 65 57

 Belgegeçer – (544) 639 6557

 Eposta – Göndermek için tıklayınız

 WEB – https://kiyiegebelediyelerbirligioo.meb.k12.tr

 Adres – Bayramlı Köyü / Erciş / Van

 

Yorumlar kapatıldı.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ