Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Keşan İdmanyurdu’ndan Özcan’a Ziyaret

U 16 Edirne Ligi’nde Keşanspor 1959 takımını final maçında 5-2 yenerek Edirne İl Şampiyonu olan Keşan İdman Yurdu Spor Kulübü yönetimi, 23 Mayıs 2017 Salı günü  Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr.  Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Saat 11.15 sıralarında başlayan ziyarette; Kulüp Başkanı Fikret Akan ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik direktör Ahmet Erol katıldı.

GEÇEN YIL U-14 LİGLERİNDE İL BİRİNCİSİ OLDUK

Ziyaret hakkında bilgi veren Akan, “Kulübümüzün 3 yıllık bir geçmişi var. Yönetim olarak altyapıya önem veriyoruz. 10-17 yaşları arasında her grupta liglere katılıyoruz. Kısa bir süre içerisinde altyapılarda çok başarılı olduk. Geçen yıl U-14 liglerinde il birincisi olduk. Bu yıl da U-16 liglerinde büyük bir başarı elde ettik. Sezon boyunca oynadığımız tüm karşılaşmaları kazandık. Beraberliğimiz dahi yok. İl Şampiyonası final maçında Keşanspor 1959 Kulübü’nü 5-2 yenerek il şampiyonu olduk  ve bölge şampiyonası katılmaya hak kazandık. Bölge şampiyonasında da Keşan’ı ve Edirne’yi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Karşılaşmalar Saray’da oynanacak. Sizlere kulübümüze bugüne kadar verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum.”

Daha sonra söz alan Özcan ise Keşan İdman Yurdu Spor Kulübü’nü başarılarından ötürü tebrik etti ve bugüne kadar gerekli desteği sağladığını ve bundan sonra da ellerinden geldiğince destek sağlayacaklarını dile getirdi.