Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü’nde Federelik İçin Denetlendi

Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü’nün Erikli’de bulunan tesisleri 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü Türkiye Yelken Federasyonu tarafından denetlendi.

Türkiye Yelken Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Üyesi Mustafa Çağatay, Keşan’a gelerek burada Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik ile birlikte Erikli’ye giderek buradaki Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü binasında ve diğer alanlarında incelemelerde bulundu ve kulüple ilgili malzeme envanteri konusunda bilgiler aldı.

Çağatay, Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü’nün, federeliğinin onaylanması için kendisinin Türkiye Yelken Federasyonu’nun talimatıyla bu denetleme için görevlendirildiğini belirterek, “Yaptığımız denetlemede Keşan Belediyesi Yelken e Su Sporları Kulübü’nün federeliğinin onaylanması  konusunda herhangi bir sorun görülmediğini tespit ettik. Hazırlayacağım raporun ardından Keşan Belediyesi’nin yelken ve Su Sporları Kulübü’nün federeliğinin onaylığı gerçekleşecektir. Ayrıca kulübümüzün TÜYEP için yetki belgesi alması için gerekli olan başvuruyu da kulüp başkanımız Andaç Gedik’ten teslim aldık.” Dedi.

Gedik’te denetleme için Keşan’a gelen Mustafa Çağatay’a ve Keşan Belediyesi Yelken Kulübü’ne gerekli ilgi ve alakayı gösteren Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı D.Özlem Akdurak’a teşekkür etti.