Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Kemalpaşa Belediyesi Sporcuları Antalya’dan Madalya İle Döndü…

Kemalpaşa Belediyesi sporcuları Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda başarıyla döndü. Antalya’da yapılan nefes kesen müsabakada Türkiye 3’üncüsü olan Emirhan Ateş ile Samet Ağadere Kemalpaşa’nın gururu oldu.

Kemalpaşa Belediyesi zeki, ahlaklı ve başarılı sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Kemalpaşa Belediyesi temsil eden Emirhan Ateş (18) ile Samet Ağadere (16) 2 bin sporcunun katıldığı Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda önemli bir başarının altına imza attı. Antalya’da gerçekleşen turnuvada gençler kategorisinde yarışan Kemalpaşalı sporcular, Türkiye 3’üncüsü oldu. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’ya teşekkür eden Kemalpaşa Belediye Spor Kulübü eğitmeni Mücahit Arat, “Belediye Başkanı Sayın Rıdvan Karakayalı bize desteğini esirgemiyor. Katıldığı her platformda gençlere ve sporculara verdiği desteği dile getiriyor. Biz de önümüzdeki süreçte de alacağımız başarılı sonuçlarla Kemalpaşa Belediyesi’nin ismini yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

GENÇLERİMİZE DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Kemalpaşa Belediyesi sporcuların aldığı başarıdan dolayı gurur duyduğunu kaydeden Başkan Karakayalı, “Sporcularımız turnuvada önemli bir başarı elde etti. Kemalpaşa Belediyesi olarak her zaman gençlere ve sporcularımıza destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Geleceğimiz olan gençlerin spora yönelmesi için de teşviklerimiz de devam edecek. Böylelikle Kemalpaşa’mız gençlerimizle birlikte yükselmeye devam edecek” diye konuştu.