Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Güngören Caddesi’nde işlem Tamam!

Narlıdere Belediyesi, ilçenin en işlek merkezlerinden olan Güngören Caddesi’ndeki yayalaştırma ve sağlıklaştırma projesini tamamladı. Caddede asfaltlama çalışmalarına başlandı. Başkan Ali Engin “Güngören’in altyapı ve üstyapısını tamamen yeniledik. Bayram sonrası kullanıma açacağız” dedi.

 BAYRAM SONRASI AÇILACAK

Yaya ve araç trafiği bakımından Narlıdere’nin en işlek merkezi olan Güngören Caddesi’nde sağlıklaştırma çalışması yürüten Narlıdere Belediyesi, projede sona geldi! Altyapı ve kanalizasyon çalışmaları tamamen yenilenen, parke taşı ve tretuar döşemeleri ile ağaç dikimleri tamamlanan caddede, taşıt yolu asfaltlama işlemi de başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yürütülen çalışmalar vatandaşların da yüzünü güldürdü. Bayram sonrasında hizmete açılacak olan cadde üzerindeki dükkanların tabela ve tenteleri de belediye tarafından tek tip hale getirilerek modernize edilecek. 

 “İZMİR’İN EN MODERN CADDESİ OLACAK”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Güngören Caddesi ilçemiz için önemli potansiyele sahip. Özellikle devam eden metro çalışmaları sonrasında hızla değer kazanacak bir konumda. Çalışmalarımızı tamamladık, Büyükşehir ekiplerimiz asfaltlamaya başladı. İzmir’in en modern caddelerinden birini oluşturduğumuza inanıyoruz. Bayramdan sonra kullanıma açacağız. Destek veren ve sabır gösteren tüm vatandaşlarımıza ve esnafımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ