Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Birlik Komisyon ve Üyeleri

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Muhittin SELVİTOPU                 Karabağlar Belediye Başkanı

2- S.Utku GÜMRÜKÇÜ                  Çiğli Belediye Başkanı

3- Halil ARDA                                  Gaziemir Belediye Başkanı

4- Mustafa İDUĞ                              Bornova Belediye Başkanı

5- Rıdvan KARAKAYALI              Kemalpaşa Belediye Başkanı

MAHALLİ İDARELER KOMİSYON ÜYELERİ

1- Ahmet ŞAHİN                              İscehisar Belediye Başkanı

2- Yılmaz GÖKSU                            Bayramiç  Belediye Meclis Üyesi

3- İbrahim ÖZKARA                                    Gaziemir Belediye Meclis Üyesi

4- Taner TEKİN                                Bergama Belediye  Meclis Üyesi

5- Gökhan KAFALI                          Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

ÇEVRE KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Seçil Adalet IŞIK                          Aliağa  Belediye Meclis Üyesi

2- Mustafa TINAS                             Nazilli Belediye Meclis Üyesi

3- Hasan METİN                               Burhaniye Belediye Meclis Üyesi

4- Raşit DİRİM                                  Foça  Belediye Meclis Üyesi

5- Mehmet Şerif DEMİR                    Belediye Meclis Üyesi

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ

 1- Nuran UĞUR                                Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi

2- Bayram ÖZDEMİR                      Kartal  Belediye Meclis Üyesi

3- Tarık ERDİL                                 Burhaniye  Belediye Meclis Üyesi

4- Ali GÜL                                        Çiğli  Belediye Meclis Üyesi

5- Nezahat SALON                           Edremit  Belediye Meclis Üyesi

 İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Aras KAYNARCA                       Güzelbahçe  Belediye Meclis Üyesi

2- Filiz Sırma ULUÇ                         Edremit  Belediye Meclis Üyesi

3- Gül ÜLKER                                  Didim Belediye Meclis Üyesi

4- Yeşim TEKOĞLU                         Bayraklı Belediye Meclis Üyesi

5- Gülten TAŞBAŞ                           Aliağa   Belediye Meclis Üyesi

KADIN – ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

1- Leyla ORUÇ                                 Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi

2- Mukaddes YARBA                      Foça  Belediye  Meclis Üyesi

3- Nilgün ALPASLAN                     Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

4- Nuran UĞUR                                Muratpaşa  Belediye Meclis Üyesi

5- Sema ÖZBAŞ                               Güzelbahçe  Belediye  Meclis Üyesi

HUKUK  KOMİSYONU

1- İlker BAKIOĞLU                        Kartal  Belediye Meclis Üyesi

2- Can ERSOY                                  Karabağlar Belediye Meclis Üyesi

3- Savaş DAĞDEVİREN                 Aliağa  Belediye Meclis Üyesi

4- Yavuz Selim ÖZGAN                   Torbalı Belediye Meclis Üyesi

5- Serkan İNCEOĞLU                      Menemen  Belediye Meclis Üyesi

SAĞLIK  KOMİSYONU

1- Leyla ORUÇ                                 Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi

2- Nezahat SALON                           Edremit  Belediye Meclis Üyesi

3- İbrahim ÖZKARA                        Gaziemir Belediye Meclis Üyesi

4- Taner  TEKİN                               Bergama  Belediye Meclis Üyesi

5- Yeşim TEKOĞLU                        Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

ORGANİK TARIM   KOMİSYONU

1- Salih Atakan DURAN                 Tire Belediye Başkanı

2- Ömer YILDIZ                               Dereçine  Belediye Başkanı

3- Ö.Mustafa İNCE                           Güzelbahçe  Belediye Başakanı

4- İsmail YETİŞKİN                         Seferihisar  Belediye Başkanı

5- Nilgün ALPASLAN                     Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

Yorumlar kapatıldı.