Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Birlik Komisyon ve Üyeleri

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Muhittin SELVİTOPU                 Karabağlar Belediye Başkanı

2- S.Utku GÜMRÜKÇÜ                  Çiğli Belediye Başkanı

3- Halil ARDA                                  Gaziemir Belediye Başkanı

4- Mustafa İDUĞ                              Bornova Belediye Başkanı

5- Rıdvan KARAKAYALI              Kemalpaşa Belediye Başkanı

MAHALLİ İDARELER KOMİSYON ÜYELERİ

1- Ahmet ŞAHİN                              İscehisar Belediye Başkanı

2- Yılmaz GÖKSU                            Bayramiç  Belediye Meclis Üyesi

3- İbrahim ÖZKARA                                    Gaziemir Belediye Meclis Üyesi

4- Taner TEKİN                                Bergama Belediye  Meclis Üyesi

5- Gökhan KAFALI                          Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

ÇEVRE KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Seçil Adalet IŞIK                          Aliağa  Belediye Meclis Üyesi

2- Mustafa TINAS                             Nazilli Belediye Meclis Üyesi

3- Hasan METİN                               Burhaniye Belediye Meclis Üyesi

4- Raşit DİRİM                                  Foça  Belediye Meclis Üyesi

5- Mehmet Şerif DEMİR                    Belediye Meclis Üyesi

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ

 1- Nuran UĞUR                                Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi

2- Bayram ÖZDEMİR                      Kartal  Belediye Meclis Üyesi

3- Tarık ERDİL                                 Burhaniye  Belediye Meclis Üyesi

4- Ali GÜL                                        Çiğli  Belediye Meclis Üyesi

5- Nezahat SALON                           Edremit  Belediye Meclis Üyesi

 İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ

1- Aras KAYNARCA                       Güzelbahçe  Belediye Meclis Üyesi

2- Filiz Sırma ULUÇ                         Edremit  Belediye Meclis Üyesi

3- Gül ÜLKER                                  Didim Belediye Meclis Üyesi

4- Yeşim TEKOĞLU                         Bayraklı Belediye Meclis Üyesi

5- Gülten TAŞBAŞ                           Aliağa   Belediye Meclis Üyesi

KADIN – ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

1- Leyla ORUÇ                                 Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi

2- Mukaddes YARBA                      Foça  Belediye  Meclis Üyesi

3- Nilgün ALPASLAN                     Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

4- Nuran UĞUR                                Muratpaşa  Belediye Meclis Üyesi

5- Sema ÖZBAŞ                               Güzelbahçe  Belediye  Meclis Üyesi

HUKUK  KOMİSYONU

1- İlker BAKIOĞLU                        Kartal  Belediye Meclis Üyesi

2- Can ERSOY                                  Karabağlar Belediye Meclis Üyesi

3- Savaş DAĞDEVİREN                 Aliağa  Belediye Meclis Üyesi

4- Yavuz Selim ÖZGAN                   Torbalı Belediye Meclis Üyesi

5- Serkan İNCEOĞLU                      Menemen  Belediye Meclis Üyesi

SAĞLIK  KOMİSYONU

1- Leyla ORUÇ                                 Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi

2- Nezahat SALON                           Edremit  Belediye Meclis Üyesi

3- İbrahim ÖZKARA                        Gaziemir Belediye Meclis Üyesi

4- Taner  TEKİN                               Bergama  Belediye Meclis Üyesi

5- Yeşim TEKOĞLU                        Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

ORGANİK TARIM   KOMİSYONU

1- Salih Atakan DURAN                 Tire Belediye Başkanı

2- Ömer YILDIZ                               Dereçine  Belediye Başkanı

3- Ö.Mustafa İNCE                           Güzelbahçe  Belediye Başakanı

4- İsmail YETİŞKİN                         Seferihisar  Belediye Başkanı

5- Nilgün ALPASLAN                     Bayraklı  Belediye Meclis Üyesi

Yorumlar kapatıldı.

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ