Kıyı Ege Belediyeler Birliği

Bayraklı Belediyesi, Postacılar Mahallesi’ne Kültür Merkezinin Temelini Attı…

Bayraklı Belediyesi, Postacılar Mahallesi’ne kazandıracağı kültür merkezinin temelini attı.
Düğmeye basarak, ilk betonu döken Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ “Postacılar mahallemize üç katlı modern bir kültür merkezi inşa ediyoruz. Buranın içinde iki düğün salonumuz olacak ve böylece önemli bir ihtiyacı da karşılamış olacağız” dedi.

İlçede birçok alanda yapılan fiziki yatırımlarla daha güzel, modern ve yaşanabilir bir Bayraklı için çalışmalarını sürdüren Bayraklı Belediyesi, Postacılar Mahallesi’nde hayata geçireceği yeni kültür merkezi projesinin temelini Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Yaklaşık 750 metrekare oturma alanına sahip tesis 3 kattan oluşacak. Projede bodrum katında 18, dışarıda 19 olmak üzere 37 araçlık otopark alanı da yer alıyor. Zemin ve 1. katlarda idari ofisler, danışma ile çay ocağı bulunacak. Zemin katındaki düğün salonu 450 metrekare, birinci kattaki salon ise 550 metrekare olacak. Bu salonlar vatandaşların mutlu günlerine ev sahipliği yapacak. Merkez içinde ayrıca bir de semt merkezi yer alacak. 2 bin 300 metrekare kapalı alana sahip merkezin yılsonunda tamamlanarak hizmete açılması hedefleniyor.

İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Proje alanını ziyaret ederek, çalışmaları sık sık yerinde inceleyen Bayraklı Belediye
Başkanı Hasan Karabağ, “İlçemizdeki kültür merkezlerini artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Postacılar mahallemize üç katlı modern bir kültür merkezi inşa ediyoruz. İhtiyaca göre projeler üreterek, vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alıyoruz. Bu projemizle Postacılar mahallemizdeki önemli bir ihtiyacı da karşılamış olacağız. Bir aksilik olmazsa bu yılın sonuna kadar projeyi tamamlamayı hedefliyoruz. Yeni kültür merkezimiz ilçemize hayırlı olsun” dedi.