Kıyı Ege Belediyeler Birliği

8 Nisan Dünya Romanlar Günü Efeler Belediye’sinde Kutlandı…

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 8 Nisan Dünya Romanlar Günü etkinlikleri kapsamında Ilıcabaşı Mahallesinde yaşayan vatandaşları ziyaret etti. Mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılanan başkan Atay, seçim döneminde vaat edilen her şeyin yerine getirileceğini hatırlatarak, “Beni siz birinci yaptınız, hepinize teşekkür ederim. Benim kapım herkese açık. Seçim döneminde vaat ettiğimiz her şeyi sırasıyla yerine getireceğiz.” dedi.

Dünya Romanlar Günü etkinlikleri kapsamında Ilıcabaşı Mahallesini ziyaret eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, büyük bir coşkuyla karşılandı. Başkan Atay, hem gösterileri izledi hem de vatandaşlarla sohbet etti. Sıkıntı ve talepleri dinleyen başkan Atay, seçim dönemindeki vaatlerini bir kez daha yineledi. Konuşmasında mahalle sakinlerine övgülerini sunan ve romanlar gününü kutlayan başkan Atay, ““Beni siz birinci yaptınız. Benim kapım herkese açık. Seçim döneminde vaat ettiğimiz her şeyi sırasıyla yerine getireceğiz Ilıcabaşı mahallemizin bütün sorunlarını çözmek için çalışacağız, verdiğimiz sözlerin arkasındayım.” dedi.

---------

Image 5 of 5

       Kıyı Ege Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ve İzmir Afet ve Acil Durum Müdürlüğü İş Birliği ile gerçekleşen Afet Farkındalık Eğitimi 3. Hafta Programı İlan Edilmiştir 

     PROGRAMI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ